ZAŁOGA SOLWENTI
inż. Krzysztof Pielech  |  inż. Justyna Pielech
Jesteśmy inżynierami budownictwa. Temat kontroli budynków pod kątem strat ciepła jest naszą zawodową pasją, co sprawia, że ciągle poszerzamy nasza wiedzę, a do zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i energią. Wiemy, że budynek to nie tylko konstrukcja, a często to, co ma największy wpływ na jego mieszkańców jest niewidoczne gołym okiem. Jesteśmy zespołem, nie tylko w pracy. Wiemy, jak działać razem tak, aby było to jak najbardziej efektywne. Korzysta na tym nasz Klient - szybko i sprawnie otrzymuje kompleksową usługę opartą na wiedzy i doświadczeniu zespołu profesjonalistów. Zaufaj nam, a pomożemy Ci odpowiednio zadbać o budynek w którym mieszkasz Ty i Twoja rodzina.
ZAKŁADKI

USŁUGI
BLOWER DOOR
TERMOWIZJA
REALIZACJE
KLIENCI
FAQ
O NAS
KONTAKT
JAK KONTROLA SZCZELNOŚCI (BLOWER DOOR TEST) ORAZ TERMOWIZJA POMOGĄ CI ZAOSZCZĘDZIĆ?

Kontrola termowizyjna budynków pozwala wykryć wiele defektów budowlanych, które powodują zwiększone straty ciepła. Kamera termowizyjna pomaga w lokalizacji nieszczelności, np. stolarki okiennej i drzwiowej. Również szczelność budynku ma duży wpływ na sumaryczne straty ciepła.

Kontrola szczelności powietrznej wykonywana jest za pomocą sprzętu firmy Retrotec. Drzwi nawiewne Blower Door Test pozwalają wytworzyć nadciśnienie i podciśnienie w budynku. Próba szczelności budynku określa nam współczynnik n50. Jego wartość określa liczbę wymian powietrza w ciągu godziny przy różnicy ciśnień 50Pa. Kontrola szczelności jest niezbędna w przypadku budownictwa energooszczędnego.
KONTAKT
KRZYSZTOF: +48 661 892 206
JUSTYNA: +48 531 016 342
BIURO: kontakt@solwenti.pl
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez SOLWENTI JUSTYNA PIELECH